MECI
05.05.22 | a 2-a rundă | Marie Benoit | Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-0 | W25 Bastad | Zgura |
STATISTICI MECI
Marie Benoit | Anet Angelika Koskel | |
Prima administrare % | 24/32 (75%) | 20/37 (54%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/24 (88%) | 8/20 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/8 (63%) | 2/17 (12%) |
Break-ballurile câştigate | 6/6 (100%) | 0/2 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/37 (73%) | 6/32 (19%) |
Total puncte câştigate | 53/69 (77%) | 16/69 (23%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Marie Benoit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Benoit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marie Benoit | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Marie Benoit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marie Benoit | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marie Benoit | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Anet Angelika Koskel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
13.06.03, 20 Vârsta
13.06.03, 20 Vârsta
Marie Benoit vs. Anet Angelika Koskel - meciuri reciproce
05.05.22 | a 2-a rundă | Marie Benoit | Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W25 Bastad | Zgura |
Marie Benoit form & Anet Angelika Koskel form
Marie Benoit - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
24.02.24 Semifinală | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - retragere | detaliu meci | |
24.02.24 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
18.02.24 Finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.02.24 Semifinală | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - retragere | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75+H Vero - Zgura | ||||
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
21.01.24 Finală | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Naples - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - retragere | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Anet Angelika Koskel - ultimele meciuri
W15 Jackson - Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Tatarnikova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Ana Martinez Vaquero | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Setubal - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Matilde Jorge | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Erica Pintado | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
05.08.22 Sfert de finală | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 4-6, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
03.08.22 1-a rundă | vs. Ella Haavisto | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
27.06.22 Calificare | vs. Martha Matoula | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.06.22 a 2-a rundă | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.06.22 1-a rundă | vs. Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
31.05.22 Calificare | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Varberg - Zgura | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.22 Calificare | vs. Julia Keranovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Marie Benoit | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Isabella Svahn | 6-1, 7-5 | detaliu meci |