MECI
24.01.21 | 1-a rundă de calif. | Marine Szostak | Karola Suviste | 6-1, 6-1 | W15 Manacor | Hard |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
10.09.04, 19 Vârsta
10.09.04, 19 Vârsta
Marine Szostak vs. Karola Suviste - meciuri reciproce
24.01.21 | 1-a rundă de calif. | Marine Szostak | Karola Suviste | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Manacor | Hard |
Marine Szostak form & Karola Suviste form
Marine Szostak - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tamira Paszek | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Macon - Indoor Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Calificare | vs. Marie Vogt | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nina Potocnik | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Louna Zoppas | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 6-71 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Audelie Lesauvage | 3-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Gina Feistel | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Emily Welker | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Nina Danisova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Gulin | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Veronika Podrez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Karola Suviste - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Josefine Falster | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Viola Turini | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Joana Schulten | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Carmen Garri Murcia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sonya Hopfensperger | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Klara Sameliak | 6-1, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Tara Gancev | 2-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci |