MECI
29.03.21 | 2-a rundă de calif. | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-3 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Martha Matoula vs. Elena-Teodora Cadar - meciuri reciproce
17.03.22 | a 2-a rundă | Elena-Teodora Cadar | Martha Matoula | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
29.03.21 | 2-a rundă de calif. | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
08.03.21 | 2-a rundă de calif. | Elena-Teodora Cadar | Martha Matoula | 7-5, 5-7, 10-3 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
15.11.20 | 1-a rundă de calif. | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
03.03.20 | Calificare | Martha Matoula | Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Martha Matoula form & Elena-Teodora Cadar form
Martha Matoula - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
W60+H Calgary - Indoor Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Edmonton - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
16.10.23 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.09.23 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - retragere | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
24.08.23 Sfert de finală | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detaliu meci |
Elena-Teodora Cadar - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.24 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.01.24 Calificare | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Lara Salden | Lara Salden - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.10.23 Semifinală | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detaliu meci |