MECI
15.07.20 | 1-a rundă | Martyna Kubka | Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Martyna Kubka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Karolina Jaskiewicz | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Karolina Jaskiewicz | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Martyna Kubka | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Karolina Jaskiewicz | |
0-0 | ||
Martyna Kubka | 5-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Karolina Jaskiewicz | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Martyna Kubka | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Karolina Jaskiewicz | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-0 | Karolina Jaskiewicz | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martyna Kubka | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Polonia
14.01.00, 24 Vârsta
14.01.00, 24 Vârsta
Martyna Kubka vs. Karolina Jaskiewicz - meciuri reciproce
15.07.20 | 1-a rundă | Martyna Kubka | Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Martyna Kubka form & Karolina Jaskiewicz form
Martyna Kubka - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
02.12.23 Finală | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Semifinală | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
30.11.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - retragere | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | detaliu meci |
Karolina Jaskiewicz - ultimele meciuri
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.10.22 Calificare | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.22 2-a rundă de calif. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bydgoszcz - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.21 Calificare | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 1-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Radom - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Grodzisk - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
25.07.20 1-a rundă | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.20 1-a rundă | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detaliu meci |