MECI
26.09.19 | a 2-a rundă | Martyna Kubka | Lara Schmidt | 7-5, 3-1, - retragere | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Martyna Kubka | Lara Schmidt | |
Prima administrare % | 27/44 (61%) | 39/49 (80%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/27 (63%) | 13/39 (33%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/17 (47%) | 5/10 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 6/6 (100%) | 4/5 (80%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/49 (63%) | 19/44 (43%) |
Total puncte câştigate | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Martyna Kubka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martyna Kubka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lara Schmidt | |
0-0 | ||
Martyna Kubka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Martyna Kubka | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Martyna Kubka | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Martyna Kubka | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martyna Kubka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martyna Kubka | 3-1 | |
0-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Martyna Kubka vs. Lara Schmidt - meciuri reciproce
26.09.19 | a 2-a rundă | Martyna Kubka | Lara Schmidt | 7-5, 3-1, Lara Schmidt - retragere | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Martyna Kubka form & Lara Schmidt form
Martyna Kubka - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
02.12.23 Finală | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.12.23 Semifinală | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
30.11.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - retragere | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
29.10.23 Finală | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Semifinală | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
30.09.23 Semifinală | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
29.09.23 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | detaliu meci |
Lara Schmidt - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - retragere | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
09.07.23 Finală | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.07.23 Semifinală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - retragere | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-1, Dia Evtimova - retragere | detaliu meci |