MECI
14.09.21 | Calificare | Melis Ayda Uyar | Carlotta Moccia | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Turcia
01.02.03, 21 Vârsta
01.02.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
17.03.03, 21 Vârsta
17.03.03, 21 Vârsta
Melis Ayda Uyar vs. Carlotta Moccia - meciuri reciproce
14.09.21 | Calificare | Melis Ayda Uyar | Carlotta Moccia | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Melis Ayda Uyar form & Carlotta Moccia form
Melis Ayda Uyar - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.23 a 2-a rundă | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
19.12.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.23 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - retragere | detaliu meci | |
W25 Bath - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Carlotta Moccia - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Kate Mansfield | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Beatrice Stagno | 6-73, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Peer | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Marente Sijbesma | 7-63, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Louna Zoppas | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-2, 3-6, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Aaddi Gupta | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Marie Weckerle | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sonia Cassani | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Sara Milanese | 7-64, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Gurleen Singh | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Schaedel | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Bergler | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Monzon - Hard | ||||
15.05.23 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-75, 2-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Meiling Wang | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.04.23 Calificare | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Ginevra Terracina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Talleri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Selina Dal | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.03.23 Calificare | vs. Sofia Snitko | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-1 | detaliu meci |