Republica Koreea
15.03.00, 24 Vârsta
15.03.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Mijeong Park vs. Cherry Kim - meciuri reciproce
16.11.21 | Calificare | Mijeong Park | Cherry Kim | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Mijeong Park form & Cherry Kim form
Mijeong Park - ultimele meciuri
W25 Changwon - Hard | ||||
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Subin Park | 3-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sumin Lee | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Juae Shin | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
22.08.22 Calificare | vs. Subin Park | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.06.22 1-a rundă | vs. Yeong Won Jeong | 3-0, Yeong Won Jeong - retragere | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Heerae Im | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
21.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Ayumi Morita | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Cherry Kim | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
18.06.19 Calificare | vs. Da Ye Kim | 0-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Gimcheon - Hard | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.09.18 Calificare | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. A Young Jang | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Gimcheon - Hard | ||||
14.08.18 Calificare | vs. Sinhee Kim | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Changwon - Hard | ||||
21.05.18 2-a rundă de calif. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Dabin Oh | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Yeongwol - Hard | ||||
04.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Do Hee Bae | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.17 Calificare | vs. Eunji Lim | 7-66, 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Cherry Kim - ultimele meciuri
W15 Yeongwol - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Dayeon Back | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Seo Hyeon Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Sunam Jeong | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Yujin Kim | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Han Hyeongju | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
05.06.23 Calificare | vs. Eunchae Kim | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Gyuree Nam | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hanyu Guo | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ye Eun Kim | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jooyeon Jeong | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Haram Kim | 2-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Min Young Park | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sihyeong Cho | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.02.23 a 2-a rundă | vs. Michika Ozeki | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.23 1-a rundă | vs. Sara Milanese | 1-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
31.01.23 Calificare | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
29.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 1-1, Kate Zueva - retragere | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1-a rundă | vs. Ramu Ueda | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.22 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
29.08.22 Calificare | vs. Subin Park | 6-1, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
28.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Juae Shin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
05.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
03.06.22 Sfert de finală | vs. Olivia Tjandramulia | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.06.22 a 2-a rundă | vs. Haram Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
31.05.22 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 7-63, 6-2 | detaliu meci |