MECI
28.10.18 | Calificare | Mina Hodzic | Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-1 | Nantes | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Mina Hodzic | Aleksandra Pospelova | |
Prima administrare % | 32/49 (65%) | 34/43 (79%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/32 (72%) | 16/34 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/17 (59%) | 3/9 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 0/4 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/43 (56%) | 16/49 (33%) |
Total puncte câştigate | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Greșeli duble | 0 | 5 |
ași | 7 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mina Hodzic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Mina Hodzic | 1-1 | |
Mina Hodzic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Mina Hodzic | 2-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Mina Hodzic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mina Hodzic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Mina Hodzic | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Mina Hodzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Mina Hodzic | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Mina Hodzic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mina Hodzic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Mina Hodzic vs. Aleksandra Pospelova - meciuri reciproce
28.10.18 | Calificare | Mina Hodzic | Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Nantes | Indoor Hard |
Mina Hodzic form & Aleksandra Pospelova form
Mina Hodzic - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Aleksandra Pospelova - ultimele meciuri
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - retragere | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 a 2-a rundă | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.09.23 1-a rundă | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.06.23 Calificare | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detaliu meci |