MECI
10.04.21 | Semifinală | Miriam Kolodziejova | Rosa Vicens Mas | 6-75, 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Miriam Kolodziejova | Rosa Vicens Mas | |
Prima administrare % | 77/110 (70%) | 71/97 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/77 (51%) | 33/71 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/33 (48%) | 2/26 (8%) |
Break-ballurile câştigate | 11/19 (58%) | 7/13 (54%) |
Puncte câştigate din returnare | 62/97 (64%) | 55/110 (50%) |
Total puncte câştigate | 117/207 (57%) | 90/207 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 10 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Miriam Kolodziejova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Rosa Vicens Mas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Miriam Kolodziejova vs. Rosa Vicens Mas - meciuri reciproce
10.04.21 | Semifinală | Miriam Kolodziejova | Rosa Vicens Mas | 6-75, 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Miriam Kolodziejova form & Rosa Vicens Mas form
Miriam Kolodziejova - ultimele meciuri
Linz - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | - | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.22 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
07.05.22 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.22 Sfert de finală | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
15.03.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.22 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
03.03.22 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
26.02.22 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Rosa Vicens Mas - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Salma Drugdova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 2-4, - Rosa Vicens Mas - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
14.09.23 a 3-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Eleni Christofi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 2-1, Dalila Jakupovic - retragere | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Mana Kawamura | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Mirra Andreeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
24.06.23 Finală | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.23 Semifinală | vs. Xinyu Gao | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-74, 6-4 | detaliu meci | |
20.06.23 1-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
La Bisbal - Zgura | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Martha Matoula | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.05.23 1-a rundă | vs. Tiana Tian Deng | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Saint-Malo - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 4-6 | detaliu meci |