MECI
27.11.19 | 1-a rundă | Miriam Kolodziejova | Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | W15 Milovice | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Miriam Kolodziejova | Timea Jaruskova | |
Prima administrare % | 39/59 (66%) | 32/47 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/39 (67%) | 13/32 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/20 (55%) | 7/15 (47%) |
Break-ballurile câştigate | 5/12 (42%) | 1/5 (20%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/47 (57%) | 22/59 (37%) |
Total puncte câştigate | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
3-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 4-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 0-15 | ||
Miriam Kolodziejova | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Kolodziejova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Kolodziejova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Miriam Kolodziejova | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Timea Jaruskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Miriam Kolodziejova | 6-2 | |
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Miriam Kolodziejova vs. Timea Jaruskova - meciuri reciproce
10.10.22 | 1-a rundă de calif. | Timea Jaruskova | Miriam Kolodziejova | Timea Jaruskova - nu s-a prezentat | detaliu meci | W60 Trnava | Indoor Hard |
27.11.19 | 1-a rundă | Miriam Kolodziejova | Timea Jaruskova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Milovice | Indoor Hard |
Miriam Kolodziejova form & Timea Jaruskova form
Miriam Kolodziejova - ultimele meciuri
Linz - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | - | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.22 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
07.05.22 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.22 Sfert de finală | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
15.03.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.22 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
03.03.22 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
26.02.22 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |
Timea Jaruskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
08.12.22 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.12.22 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
01.12.22 a 2-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.22 1-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
25.10.22 1-a rundă | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |