Germania
25.01.02, 22 Vârsta
25.01.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Santa Strombach vs. Miriana Tona - meciuri reciproce
17.10.18 | 1-a rundă | Miriana Tona | Santa Strombach | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Monastir | Hard |
Santa Strombach form & Miriana Tona form
Santa Strombach - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
15.08.20 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Tarasova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Annick Melgers | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
22.10.18 Calificare | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Nour Gueblaoui | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Miriana Tona | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.18 Calificare | vs. Danique Baart | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Kelly Versteeg | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Giaquinta | 1-6, 7-69, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. May Kimhi | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Miriana Tona - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Nagpur - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
25.01.24 a 3-a rundă | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.01.24 a 2-a rundă | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
21.12.23 Sfert de finală | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.12.23 a 2-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.23 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
13.12.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - retragere | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.23 1-a rundă | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Skopje - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci |