MECI
21.01.18 | 1-a rundă de calif. | Monika Kilnarova | Maneva Rakotomalala | 6-3, 6-2 | Andrezieux Boutheon | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Monika Kilnarova | Maneva Rakotomalala | |
Prima administrare % | 25/46 (54%) | 24/50 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/25 (80%) | 12/24 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/21 (33%) | 10/26 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/50 (56%) | 19/46 (41%) |
Total puncte câştigate | 55/96 (57%) | 41/96 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 8 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
13.09.01, 22 Vârsta
13.09.01, 22 Vârsta
Monika Kilnarova vs. Maneva Rakotomalala - meciuri reciproce
21.01.18 | 1-a rundă de calif. | Monika Kilnarova | Maneva Rakotomalala | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Andrezieux Boutheon | Indoor Hard |
Monika Kilnarova form & Maneva Rakotomalala form
Monika Kilnarova - ultimele meciuri
W25 Porto - Indoor Hard | ||||
19.02.22 Semifinală | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.22 Sfert de finală | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.02.22 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.22 1-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
26.01.22 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
19.01.22 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | detaliu meci | |
18.01.22 Calificare | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
15.11.21 Calificare | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.21 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
18.10.21 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Budapest - Zgura | ||||
28.09.21 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.09.21 Calificare | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Zgura | ||||
17.09.21 Sfert de finală | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
15.09.21 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
10.09.21 Sfert de finală | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
28.08.21 Semifinală | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.21 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
27.08.21 Sfert de finală | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
24.08.21 1-a rundă | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
W25 Pescara - Zgura | ||||
03.08.21 1-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci |
Maneva Rakotomalala - ultimele meciuri
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Yelena Lebeau | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Thessy Ntondele Zinga | 7-61, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Massiva Boukirat | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Seda Baslilar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Arina Bulatova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 7-5, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tian Jialin | 6-74, 6-4, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 2-6, - Maneva Rakotomalala - retragere | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Jade Psonka | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Otzipka | 5-7, 7-65, 10-4 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Noel | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 7-64, 2-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Jurna | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.23 Calificare | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
09.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bozova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Sophia Biolay | 0-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Amiens - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.23 Calificare | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-1 | detaliu meci |