MECI
14.10.21 | a 2-a rundă | Nastja Kolar | Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTICI MECI
Nastja Kolar | Katerina Dimitrova | |
Prima administrare % | 19/38 (50%) | 35/45 (78%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/19 (89%) | 15/35 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/19 (68%) | 4/10 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 5/11 (45%) | 0/1 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/45 (58%) | 8/38 (21%) |
Total puncte câştigate | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Nastja Kolar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Katerina Dimitrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Katerina Dimitrova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Katerina Dimitrova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nastja Kolar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Katerina Dimitrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Katerina Dimitrova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nastja Kolar | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Katerina Dimitrova | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nastja Kolar | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Bulgaria
09.01.04, 20 Vârsta
09.01.04, 20 Vârsta
Nastja Kolar vs. Katerina Dimitrova - meciuri reciproce
14.10.21 | a 2-a rundă | Nastja Kolar | Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W15 Sozopol | Hard |
Nastja Kolar form & Katerina Dimitrova form
Nastja Kolar - ultimele meciuri
W25 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Liv Sumak | - | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Lana Stanisic | - | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - retragere | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
04.09.22 Semifinală | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.22 Sfert de finală | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
01.09.22 a 2-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.22 1-a rundă | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finală | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
16.10.21 Semifinală | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - retragere | detaliu meci | |
15.10.21 Sfert de finală | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.21 1-a rundă | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finală | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.21 Semifinală | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
17.09.21 Sfert de finală | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.21 1-a rundă | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.08.21 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Grodzisk - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1-a rundă | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
01.06.21 Calificare | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | detaliu meci |
Katerina Dimitrova - ultimele meciuri
W15 Bacau - Zgura | ||||
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Sophie Isabele Jurca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Luana Nicole Mancas | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Milica Prokic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Stresnakova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Dunja Maric | 7-5, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
29.06.22 1-a rundă | vs. Eszter Meri | 6-3, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
28.06.22 Calificare | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
21.06.22 Calificare | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 6-2, 10-12 | detaliu meci | |
20.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
05.10.21 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
15.09.21 1-a rundă | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
11.09.21 Semifinală | vs. Daria Mishina | 4-6, 0-2, - Katerina Dimitrova - retragere | detaliu meci | |
10.09.21 Sfert de finală | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Anna Morgina | 6-72, 6-3, Anna Morgina - retragere | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.20 Calificare | vs. Sofia Milatova | 7-62, 6-4 | detaliu meci | |
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci |