MECI
16.09.19 | 1-a rundă de calif. | Nasty Surkova | Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | W15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
04.10.00, 23 Vârsta
04.10.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Uzbekistan
13.08.01, 22 Vârsta
10206 $
13.08.01, 22 Vârsta
10206 $
Nasty Surkova vs. Milana Maslenkova - meciuri reciproce
16.09.19 | 1-a rundă de calif. | Nasty Surkova | Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Nasty Surkova form & Milana Maslenkova form
Nasty Surkova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.19 Calificare | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.05.19 Calificare | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
28.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.17 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
06.11.17 Calificare | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.09.17 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
06.06.17 1-a rundă | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.17 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 1-0, Anastasia Bursa - retragere | detaliu meci |
Milana Maslenkova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 Calificare | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - retragere | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | detaliu meci |