MECI
11.10.21 | 2-a rundă de calif. | Natalie Augustinova | Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
29.01.03, 21 Vârsta
29.01.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Norvegia
30.08.04, 19 Vârsta
30.08.04, 19 Vârsta
Natalie Augustinova vs. Anna Sofia Haseth - meciuri reciproce
11.10.21 | 2-a rundă de calif. | Natalie Augustinova | Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Natalie Augustinova form & Anna Sofia Haseth form
Natalie Augustinova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Wiche | - | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.21 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 1-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Anna Sofia Haseth - ultimele meciuri
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Divine Dasam Nweke | 6-76, 6-3, 11-9 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorena Schaedel | 7-5, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
09.05.23 Calificare | vs. Karolina Kozakova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Clara Nilsson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 7-65, 6-10 | detaliu meci | |
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Mihrisah Yapici | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Deniz Turan | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Norrkoping - Zgura | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
21.06.22 Calificare | vs. Louise Brunskog | 7-65, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Orswall | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
06.06.22 Calificare | vs. Pauline Courcoux | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Varberg - Zgura | ||||
09.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Felicia Back | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.05.22 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 7-64, 10-8 | detaliu meci | |
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.22 1-a rundă | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.03.22 Calificare | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-75, 10-5 | detaliu meci | |
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-1, 1-0, Fabienne Kim Degroot - retragere | detaliu meci |