MECI
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Nikola Breckova | Adelina Krueger | 6-2, 6-4 | W25 Vienna | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
24.07.00, 23 Vârsta
24.07.00, 23 Vârsta
Nikola Breckova vs. Adelina Krueger - meciuri reciproce
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Nikola Breckova | Adelina Krueger | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W25 Vienna | Zgura |
Nikola Breckova form & Adelina Krueger form
Nikola Breckova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
16.09.22 Sfert de finală | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detaliu meci | |
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.22 1-a rundă | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.22 Calificare | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Adelina Krueger - ultimele meciuri
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.05.21 a 2-a rundă | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.05.21 1-a rundă | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Montemor - Hard | ||||
31.08.20 Calificare | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
24.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.02.20 Calificare | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.12.19 1-a rundă | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.12.19 Calificare | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | detaliu meci |