MECI
17.10.21 | 1-a rundă de calif. | Nina Rudiukova | Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 10-7 | W25 Seville | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
26.01.00, 24 Vârsta
26.01.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Nina Rudiukova vs. Judith Perello Saavedra - meciuri reciproce
17.10.21 | 1-a rundă de calif. | Nina Rudiukova | Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 10-7 | detaliu meci | W25 Seville | Zgura |
Nina Rudiukova form & Judith Perello Saavedra form
Nina Rudiukova - ultimele meciuri
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.12.23 Calificare | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Calificare | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1-a rundă | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.23 Calificare | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.12.22 Semifinală | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.12.22 Sfert de finală | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
20.12.22 1-a rundă | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.22 Calificare | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
12.09.22 Calificare | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | detaliu meci |
Judith Perello Saavedra - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Sarah Tatu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Madrid | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
22.02.24 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Emma Lene | 2-6, 7-61, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Shiho Akita | 6-2, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Sarah Tatu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Min Liu | 7-63, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Oana Georgeta Simion | 6-73, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.23 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci |