MECI
23.02.20 | 1-a rundă de calif. | Noelia Bouzo Zanotti | Maria Manilova | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
09.06.00, 23 Vârsta
09.06.00, 23 Vârsta
Noelia Bouzo Zanotti vs. Maria Manilova - meciuri reciproce
23.02.20 | 1-a rundă de calif. | Noelia Bouzo Zanotti | Maria Manilova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Noelia Bouzo Zanotti form & Maria Manilova form
Noelia Bouzo Zanotti - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Britney Chiu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Alice Soulie | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Olga Golas | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 0-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Julie Belgraver | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Helena Buchwald | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Cristina Diaz Adrover | 1-2, - Noelia Bouzo Zanotti - retragere | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Sarah Tatu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-77, 7-10 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 4-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Styliani Roussopoulou | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
09.10.23 Calificare | vs. Tamara Kostic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Marleen Tilgner | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Punta - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
29.06.23 a 3-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
28.06.23 a 2-a rundă | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-0, 7-63 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Dj Bennett | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci |
Maria Manilova - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.05.21 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Calificare | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | detaliu meci | |
10.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.04.21 Calificare | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Calificare | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.01.20 Calificare | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 Calificare | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |