MECI
02.12.19 | 2-a rundă de calif. | Olivia Gram | Anna Lytneva | 4-6, 6-3, 10-8 | W15 Antalya | Hard |
STATISTICI MECI
Danemarca
23.11.00, 23 Vârsta
19031 $
23.11.00, 23 Vârsta
19031 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
26.05.02, 21 Vârsta
26.05.02, 21 Vârsta
Olivia Gram vs. Anna Lytneva - meciuri reciproce
02.12.19 | 2-a rundă de calif. | Olivia Gram | Anna Lytneva | 4-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | W15 Antalya | Hard |
Olivia Gram form & Anna Lytneva form
Olivia Gram - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detaliu meci | |
10.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
05.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Anna Lytneva - ultimele meciuri
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Kseniia Piskareva | 4-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.22 Calificare | vs. Sumin Kim | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Covi | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Aysegul Mert | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Zgura | ||||
30.08.22 Calificare | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ariana Kolbassina | 1-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
12.10.21 Calificare | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Vaynberg | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-4, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Demel | 6-1, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Arina Solomatina | 5-7, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
02.04.18 Calificare | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Luna Huening | 6-1, 6-2 | detaliu meci |