MECI
30.08.20 | 1-a rundă de calif. | Olivia Gram | Mariia Antoniuk | 6-2, 6-2 | W25 Montemor | Hard |
STATISTICI MECI
Danemarca
23.11.00, 23 Vârsta
19031 $
23.11.00, 23 Vârsta
19031 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
28.10.97, 26 Vârsta
28.10.97, 26 Vârsta
Olivia Gram vs. Mariia Antoniuk - meciuri reciproce
30.08.20 | 1-a rundă de calif. | Olivia Gram | Mariia Antoniuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | W25 Montemor | Hard |
Olivia Gram form & Mariia Antoniuk form
Olivia Gram - ultimele meciuri
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detaliu meci | |
10.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Malmo - Zgura | ||||
21.08.23 Calificare | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
05.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Mariia Antoniuk - ultimele meciuri
W25 Gurugram - Hard | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Gaur | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
13.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Himaanshika Singh | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Jhajjar - Zgura | ||||
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Sandeepti Singh Rao | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Nikitash | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ghalia Guizani | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.20 Calificare | vs. Zoe Bourbotte | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Montemor - Hard | ||||
30.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Hard | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Lina Boylan | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Poj | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Luna Meers | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.09.19 Calificare | vs. Nicole Poj | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Sariaka Rachelle Radilofe | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Leila Epstein | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Agustina Rimoldi Godoy | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
17.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Stephanie Bertschmann | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Neta Tamir | 0-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
20.02.18 1-a rundă | vs. Francesca Sella | 1-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
10.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Melania Delai | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
20.06.17 1-a rundă | vs. Schena Benamar | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.17 Calificare | vs. Valentine Bacher | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detaliu meci |