MECI
24.10.19 | Sfert de finală | Pemra Ozgen | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 7-5 | W25 Istanbul | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Pemra Ozgen | Elena Gabriela Ruse | |
Prima administrare % | 47/70 (67%) | 37/63 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/47 (53%) | 18/37 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/23 (61%) | 7/26 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 7/13 (54%) | 4/9 (44%) |
Puncte câştigate din returnare | 38/63 (60%) | 31/70 (44%) |
Total puncte câştigate | 77/133 (58%) | 56/133 (42%) |
Greșeli duble | 2 | 10 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
2-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0 | ||
Pemra Ozgen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Pemra Ozgen | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pemra Ozgen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Pemra Ozgen | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
2-3 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pemra Ozgen | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pemra Ozgen | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pemra Ozgen | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pemra Ozgen vs. Elena Gabriela Ruse - meciuri reciproce
24.10.19 | Sfert de finală | Pemra Ozgen | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 7-5 | detaliu meci | W25 Istanbul | Indoor Hard |
Pemra Ozgen form & Elena Gabriela Ruse form
Pemra Ozgen - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.24 Calificare | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Elena Gabriela Ruse - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
02.01.24 1-a rundă | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
31.12.23 Calificare | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Calificare | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stanford - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detaliu meci |