Bulgaria
26.04.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Slovenia
09.09.97, 26 Vârsta
Bulgaria
22.02.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Bulgaria
14.07.93, 30 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Petia Arshinkova/Gergana Topalova vs. Manca Pislak/Ani Vangelova - meciuri reciproce
17.02.21 | 1-a rundă | Petia Arshinkova/Gergana Topalova | Manca Pislak/Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Petia Arshinkova form & Manca Pislak form
Petia Arshinkova/Gergana Topalova - ultimele meciuri
W15 Cairo - Zgura |
06.05.21 Sfert de finală | vs. Yasmin Ezzat/Clervie Ngounoue | 4-6, 4-6 | | detaliu meci |
04.05.21 1-a rundă | vs. Noa Liauw A Fong/Annick Melgers | 6-4, 6-2 | | detaliu meci |
W15 Cairo - Zgura |
30.04.21 Semifinală | vs. Nicole Fossa Huergo/Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | | detaliu meci |
29.04.21 Sfert de finală | vs. Melanie Klaffner/Nastja Kolar | 6-3, 6-3 | | detaliu meci |
27.04.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova/Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-4 | | detaliu meci |
W15 Antalya - Zgura |
11.03.21 Sfert de finală | vs. Darya Astakhova/Nika Radisic | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
09.03.21 1-a rundă | vs. Cemre Anil/Madison Appel | 7-5, 6-4 | | detaliu meci |
W15 Antalya - Zgura |
19.02.21 Sfert de finală | vs. Aurora Zantedeschi/Arianna Zucchini | - | | detaliu meci |
17.02.21 1-a rundă | vs. Manca Pislak/Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
W15 Antalya - Zgura |
10.02.21 1-a rundă | vs. Ayla Aksu/Ipek Oz | 4-6, 4-6 | | detaliu meci |
W15 Antalya - Zgura |
07.02.21 Finală | vs. Maria Herazo Gonzalez/Yuliana Lizarazo | 2-6, 1-6 | | detaliu meci |
06.02.21 Semifinală | vs. Julia Kimmelmann/Doga Turkmen | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
05.02.21 Sfert de finală | vs. Victoria Bosio/Matilde Paoletti | 7-5, 5-7, 10-7 | | detaliu meci |
04.02.21 1-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi/Himeno Sakatsume | 6-2, 7-63 | | detaliu meci |
W15 Pazardzhik - Zgura |
29.10.20 Sfert de finală | vs. Chiara Girelli/Emma Valletta | - | | detaliu meci |
27.10.20 1-a rundă | vs. Rosina Kurteva/Emilia Lubenova | Rosina Kurteva/Emilia Lubenova/Ani Vangelova - nu s-a prezentat | | detaliu meci |
W15 Porto - Hard |
22.09.20 1-a rundă | vs. Carolina Meligeni Alves/Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | | detaliu meci |
W15 Varna - Zgura |
10.09.20 Sfert de finală | vs. Jasmijn Gimbrere/Nadine Keller | 6-2, 0-6, 7-10 | | detaliu meci |
09.09.20 1-a rundă | vs. Vitalia Stamat/Anastasia Sukhotina | 7-65, 6-1 | | detaliu meci |
W15 Monastir - Hard |
29.02.20 Finală | vs. Mylene Halemai/Andreea Prisacariu | 3-6, 4-6 | | detaliu meci |
28.02.20 Semifinală | vs. Nefisa Berberovic/Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 2-6, 10-4 | | detaliu meci |
27.02.20 Sfert de finală | vs. Irys Ekani/Margaux Orange | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
25.02.20 1-a rundă | vs. Natalia Orlova/Lucie Petruzelova | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |
W15 Monastir - Hard |
22.02.20 Finală | vs. Julie Belgraver/Mylene Halemai | 6-2, 1-6, 4-10 | | detaliu meci |
21.02.20 Semifinală | vs. Nadia Echeverria Alam/Justina Mikulskyte | 7-62, 7-5 | | detaliu meci |
20.02.20 Sfert de finală | vs. Laura Boehner/Mariia Tkacheva | 6-4, 7-5 | | detaliu meci |
19.02.20 1-a rundă | vs. Likhitha Kalava/Bhuvana Kalva | 6-2, 6-1 | | detaliu meci |
Fed Cup - Indoor Hard |
06.02.20 | vs. Lesya Tsurenko/Katarina Zavatska | 2-6, 1-6 | | detaliu meci |
W25 Bhopal - Hard |
18.11.19 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad/Nudnida Luangnam | 6-74, 4-6 | | detaliu meci |
W25 Gwalior - Hard |
11.11.19 Finală | vs. Mana Kawamura/Funa Kozaki | 4-6, 1-6 | | detaliu meci |
Manca Pislak/Ani Vangelova - ultimele meciuri