MECI
02.08.21 | 1-a rundă de calif. | Polina Bakhmutkina | Andrea Roots | 6-0, 6-0 | W25 Parnu | Zgura |
STATISTICI MECI
Polina Bakhmutkina | Andrea Roots | |
Prima administrare % | 24/32 (75%) | 16/39 (41%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/24 (83%) | 7/16 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/8 (63%) | 4/23 (17%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/39 (72%) | 7/32 (22%) |
Total puncte câştigate | 53/71 (75%) | 18/71 (25%) |
Greșeli duble | 0 | 6 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Andrea Roots | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrea Roots | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Andrea Roots | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Andrea Roots | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Andrea Roots | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Andrea Roots | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Polina Bakhmutkina | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Estonia
14.06.05, 18 Vârsta
14.06.05, 18 Vârsta
Polina Bakhmutkina vs. Andrea Roots - meciuri reciproce
02.08.21 | 1-a rundă de calif. | Polina Bakhmutkina | Andrea Roots | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W25 Parnu | Zgura |
Polina Bakhmutkina form & Andrea Roots form
Polina Bakhmutkina - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Andrea Roots - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Hanna Piatrushka | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Sara Pantelic | 7-5, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Jane Thorne | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Louna Zoppas | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Georgina Hays | 6-3, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Gasparovic | 6-3, 6-75, 4-10 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Bocchi | 2-6, 7-65, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbora Michalkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Maduzzi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Imogen Haddad | - Andrea Roots - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Fiano - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Covi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Nelise Verster | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Talleri | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Morozova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Taylor Gruber | 7-66, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanna Silva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Clarissa Blomqvist | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
31.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Varul | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 6-3, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
16.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Spaka | 1-6, 2-6 | detaliu meci |