MECI
30.11.20 | 2-a rundă de calif. | Polina Bakhmutkina | Tereza Dejnozkova | 5-7, 6-3, 10-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
17.07.02, 21 Vârsta
17.07.02, 21 Vârsta
Polina Bakhmutkina vs. Tereza Dejnozkova - meciuri reciproce
30.11.20 | 2-a rundă de calif. | Polina Bakhmutkina | Tereza Dejnozkova | 5-7, 6-3, 10-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Polina Bakhmutkina form & Tereza Dejnozkova form
Polina Bakhmutkina - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | detaliu meci | |
26.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.23 1-a rundă | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | detaliu meci |
Tereza Dejnozkova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Susanna Giovanardi | 6-74, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Chloe Cirotte | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.12.21 1-a rundă | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-710, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2-a rundă de calif. | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.21 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
30.11.21 Calificare | vs. Petra Csabi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Dubinoviciute | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.21 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 Calificare | vs. Yu Shan | 4-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Asya Colombo | 6-1, 7-64 | detaliu meci | |
14.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Chaumette | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.21 a 2-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.21 1-a rundă | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.21 Calificare | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Mavie Osterreicher | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.10.21 Calificare | vs. Vanda Vargova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
10.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Kanako Morisaki | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
02.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Jermine Sherif | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Lara Pfeifer | 6-72, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 3-6, 0-10 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Nova | 7-5, 6-4 | detaliu meci |