INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Weronika Falkowska vs. Polina Golubovskaya - meciuri reciproce
01.11.18 | a 2-a rundă | Polina Golubovskaya | Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Weronika Falkowska form & Polina Golubovskaya form
Weronika Falkowska - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
W35 Wesley - Zgura | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
29.01.24 Calificare | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W40 The - Zgura | ||||
06.07.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
10.06.23 Finală | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
09.06.23 Semifinală | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 Sfert de finală | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Polina Golubovskaya - ultimele meciuri
W25 Minsk - Zgura | ||||
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-2, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Bichurina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Andijan - Hard | ||||
23.04.19 Calificare | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.19 a 2-a rundă | vs. Shanshan Guo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.02.19 1-a rundă | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.19 Calificare | vs. Hanna Sokal | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.19 a 2-a rundă | vs. Shanshan Guo | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.19 1-a rundă | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.01.19 a 2-a rundă | vs. Anna Pribylova | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.19 1-a rundă | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Karin Kennel | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.11.18 Semifinală | vs. Marta Lesniak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.18 Sfert de finală | vs. Ipek Oz | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
30.10.18 1-a rundă | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.10.18 Calificare | vs. Adriana Senkarova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
28.08.18 1-a rundă | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
21.08.18 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 5-7, 6-0, 6-710 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Polina Nazarchuk | 0-5, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
01.08.18 a 2-a rundă | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.18 1-a rundă | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
03.07.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 0-6, 1-3, - Polina Golubovskaya - retragere | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
26.06.18 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci |