MECI
23.09.19 | 1-a rundă de calif. | Ramu Ueda | Cyan Sun | 6-2, 6-0 | W60 Darwin | Hard |
STATISTICI MECI
Ramu Ueda | Cyan Sun | |
Prima administrare % | 43/52 (83%) | 35/58 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 30/43 (70%) | 17/35 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/9 (56%) | 8/23 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 5/10 (50%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/58 (57%) | 17/52 (33%) |
Total puncte câştigate | 68/110 (62%) | 42/110 (38%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Cyan Sun | |
0-0 | ||
Ramu Ueda | 2-0 | |
2-1 | Cyan Sun | |
Ramu Ueda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Cyan Sun | |
0-0 | ||
Ramu Ueda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Cyan Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Ramu Ueda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ramu Ueda | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Cyan Sun | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Ramu Ueda | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Cyan Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Australia
13.09.02, 21 Vârsta
13.09.02, 21 Vârsta
Ramu Ueda vs. Cyan Sun - meciuri reciproce
23.09.19 | 1-a rundă de calif. | Ramu Ueda | Cyan Sun | 6-2, 6-0 | detaliu meci | W60 Darwin | Hard |
Ramu Ueda form & Cyan Sun form
Ramu Ueda - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Karuizawa - Iarbă | ||||
25.05.23 1-a rundă | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Kurume - Iarbă | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.05.23 Calificare | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
08.05.23 Calificare | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - retragere | detaliu meci | |
10.04.23 Calificare | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
28.03.23 Calificare | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Kyoto - Indoor Hard | ||||
22.12.22 a 2-a rundă | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.12.22 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Cyan Sun - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
02.09.20 1-a rundă | vs. Sara Nayar | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă | vs. Annerly Poulos | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Roopa Bains | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Laura Ashley | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
14.07.20 1-a rundă | vs. Lara Walker | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.07.20 1-a rundă | vs. Laura Ashley | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.02.20 Calificare | vs. Beatris Spasova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 4-6, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-3, 2-0, Paola Moreno Bautista - retragere | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Graziella Barrett | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Fanning | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-73, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Symons | 1-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Port - Hard | ||||
13.02.19 1-a rundă | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
28.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Marine Partaud | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Toowoomba - Hard | ||||
07.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sara Tomic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Vivian Heisen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Moore | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Casey Tay | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Alison Bai | 0-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Cairns - Hard | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Jane Stewart | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
09.10.17 Calificare | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 2-6 | detaliu meci |