MECI
07.09.19 | Semifinală | Reka-Luca Jani | Anna Bondar | 6-1, 6-3 | W60+H Zagreb | Zgura |
STATISTICI MECI
Reka-Luca Jani | Anna Bondar | |
Prima administrare % | 28/38 (74%) | 25/41 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/28 (71%) | 11/25 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/10 (50%) | 4/16 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/41 (63%) | 13/38 (34%) |
Total puncte câştigate | 51/79 (65%) | 28/79 (35%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași | 2 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Reka-Luca Jani vs. Anna Bondar - meciuri reciproce
07.09.19 | Semifinală | Reka-Luca Jani | Anna Bondar | 6-1, 6-3 | detaliu meci | W60+H Zagreb | Zgura |
10.05.18 | Sfert de finală | Anna Bondar | Reka-Luca Jani | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Kaposvar | Zgura |
05.11.17 | Finală | Reka-Luca Jani | Anna Bondar | 6-0, 6-3 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
29.10.17 | Finală | Anna Bondar | Reka-Luca Jani | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
31.05.16 | 1-a rundă | Anna Bondar | Reka-Luca Jani | 1-6, 6-1, 7-61 | detaliu meci | Hodmezovasarhely | Zgura |
Reka-Luca Jani form & Anna Bondar form
Reka-Luca Jani - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
15.06.23 a 3-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Anna Bondar - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
25.02.24 Finală | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Calificare | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Sfert de finală | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
20.11.23 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
22.09.23 Semifinală | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detaliu meci |