MECI
11.09.19 | 1-a rundă | Reka-Luca Jani | Anna Gross | 6-2, 6-4 | W25 St. | Zgura |
STATISTICI MECI
Reka-Luca Jani | Anna Gross | |
Prima administrare % | 34/45 (76%) | 20/44 (45%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/34 (65%) | 10/20 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/11 (82%) | 9/24 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 5/5 (100%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/44 (57%) | 14/45 (31%) |
Total puncte câştigate | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Greșeli duble | 0 | 9 |
ași | 5 | 2 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Reka-Luca Jani | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Anna Gross | |
Reka-Luca Jani | 2-1 | |
2-2 | Anna Gross | |
0-0, 15-15 | ||
Reka-Luca Jani | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Anna Gross | |
Reka-Luca Jani | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Reka-Luca Jani | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-2 | Anna Gross | |
0-0 | ||
Reka-Luca Jani | 3-2 | |
3-3 | Anna Gross | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Anna Gross | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
10.03.02, 22 Vârsta
10.03.02, 22 Vârsta
Reka-Luca Jani vs. Anna Gross - meciuri reciproce
11.09.19 | 1-a rundă | Reka-Luca Jani | Anna Gross | 6-2, 6-4 | detaliu meci | W25 St. | Zgura |
Reka-Luca Jani form & Anna Gross form
Reka-Luca Jani - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
15.06.23 a 3-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Anna Gross - ultimele meciuri
W15 Oberpullendorf - Indoor Hard | ||||
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Iva Primorac | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Krivosudska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
29.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Natasa Kosanin | Natasa Kosanin - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Meta Marenk | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Maria Aldea Wesselly | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | Sylvie Zund - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Sorina Ghibarsina | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
01.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Vlckova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Mihaela Tsoneva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 1-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W60 Poertschach - Zgura | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Annenheim - Zgura | ||||
30.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Riera | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Annenheim - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Desiree Piech | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lena Ramharter | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Adele Burato | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Warmbad - Zgura | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-74, 9-11 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Nadel | 6-2, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Eva-Maria Riml | 6-1, 6-4 | detaliu meci |