MECI
19.07.19 | Sfert de finală | Reka-Luca Jani | Petia Arshinkova | 6-3, 7-64 | W25 Baja | Zgura |
STATISTICI MECI
Reka-Luca Jani | Petia Arshinkova | |
Prima administrare % | 58/79 (73%) | 42/58 (72%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/58 (67%) | 26/42 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/21 (57%) | 11/16 (69%) |
Break-ballurile câştigate | 3/10 (30%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 21/58 (36%) | 28/79 (35%) |
Total puncte câştigate | 72/137 (53%) | 65/137 (47%) |
Greșeli duble | 4 | 3 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Reka-Luca Jani | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Petia Arshinkova | |
Reka-Luca Jani | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Reka-Luca Jani | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Reka-Luca Jani | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Reka-Luca Jani | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Petia Arshinkova | |
Reka-Luca Jani | 3-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A | ||
Reka-Luca Jani | 4-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Reka-Luca Jani | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Petia Arshinkova | |
Reka-Luca Jani | 6-6 | |
7-64 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Reka-Luca Jani vs. Petia Arshinkova - meciuri reciproce
19.07.19 | Sfert de finală | Reka-Luca Jani | Petia Arshinkova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | W25 Baja | Zgura |
Reka-Luca Jani form & Petia Arshinkova form
Reka-Luca Jani - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
15.06.23 a 3-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Petia Arshinkova - ultimele meciuri
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
07.07.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
30.06.21 1-a rundă | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.04.21 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.04.21 1-a rundă | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.21 1-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.21 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.02.21 1-a rundă | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.21 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
28.10.20 1-a rundă | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
24.09.20 a 2-a rundă | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
12.09.20 Semifinală | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.09.20 Sfert de finală | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.20 1-a rundă | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.12.19 1-a rundă | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bhopal - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detaliu meci |