MECI
29.11.21 | 1-a rundă de calif. | Selina Atay | Tamara Cherkassova | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Turcia
20.11.01, 22 Vârsta
20.11.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kazahstan
06.05.01, 22 Vârsta
06.05.01, 22 Vârsta
Selina Atay vs. Tamara Cherkassova - meciuri reciproce
29.11.21 | 1-a rundă de calif. | Selina Atay | Tamara Cherkassova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Selina Atay form & Tamara Cherkassova form
Selina Atay - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
27.02.24 Calificare | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.23 1-a rundă | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.23 Calificare | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Calificare | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Tamara Cherkassova - ultimele meciuri
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Dunja Maric | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Natasa Luzajic | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Aglaya Zaynieva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Javiera Verdugo | 6-76, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fatma Idrizovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Indoor Hard | ||||
28.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Eda Arli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.12.21 1-a rundă de calif. | vs. Klara Ondrejcekova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Karina Rizvanova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chursina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
31.05.21 Calificare | vs. Alisa Kummel | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
12.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Janel Ospanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
05.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Diyora Alzhanova | 0-1, - Tamara Cherkassova - retragere | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
08.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Nesmianovych | 6-2, 0-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Indoor Hard | ||||
02.02.21 Calificare | vs. Karyna Kachur | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-65, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
16.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Maryia Novikava | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Sofiia Likhacheva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detaliu meci |