MECI
15.08.22 | Calificare | Sevil Yuldasheva | Alexandra Azarko | 6-0, 6-3 | W15 Eindhoven | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
01.05.06, 17 Vârsta
01.05.06, 17 Vârsta
Sevil Yuldasheva vs. Alexandra Azarko - meciuri reciproce
15.08.22 | Calificare | Sevil Yuldasheva | Alexandra Azarko | 6-0, 6-3 | detaliu meci | W15 Eindhoven | Zgura |
Sevil Yuldasheva form & Alexandra Azarko form
Sevil Yuldasheva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Amelie Smejkalova | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Nadine Abid | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Louna Zoppas | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Kelly Marie Richter | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Yujin Ahn | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Bianca Bulat | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 0-4, - Sevil Yuldasheva - retragere | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Christine Gouws | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
11.09.23 Calificare | vs. Marina Melnikova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 5-7, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Lian Tran | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Danique Havermans | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.23 Calificare | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-1, 9-11 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Bente Spee | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Arina Arifullina | 4-6, 1-6 | detaliu meci |
Alexandra Azarko - ultimele meciuri
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Sameeksha Shroff | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solapur - Hard | ||||
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Pooja Ingale | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 7-63, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Samira Maria Rusei | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-74, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
14.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexa Karatancheva | Alexa Karatancheva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Petrova | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-74, 6-75 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Yontha Tadoum | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Taira Abildayeva | 4-6, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Reims - Indoor Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
23.08.22 Calificare | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-75, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
15.08.22 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 3-6 | detaliu meci |