MECI
15.02.21 | 2-a rundă de calif. | Shavit Kimchi | Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
25.06.01, 22 Vârsta
25.06.01, 22 Vârsta
Shavit Kimchi vs. Oana Smaranda Corneanu - meciuri reciproce
15.02.21 | 2-a rundă de calif. | Shavit Kimchi | Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Shavit Kimchi form & Oana Smaranda Corneanu form
Shavit Kimchi - ultimele meciuri
W15 Hilton - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.03.23 Sfert de finală | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.03.23 1-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.03.23 Semifinală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.03.23 Sfert de finală | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.02.23 Sfert de finală | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | detaliu meci | |
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.02.23 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 a 2-a rundă | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
15.02.23 1-a rundă | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Meitar - Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
02.11.22 1-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Templeton - Hard | ||||
28.09.22 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.09.22 Calificare | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - retragere | detaliu meci | |
26.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.22 1-a rundă | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
01.08.22 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
27.07.22 a 2-a rundă | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.22 1-a rundă | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
20.07.22 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
14.07.22 a 2-a rundă | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
13.07.22 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Raanana - Hard | ||||
24.06.22 Sfert de finală | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detaliu meci |
Oana Smaranda Corneanu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.04.21 Calificare | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.04.21 Calificare | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.19 Semifinală | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.19 Sfert de finală | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - retragere | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.11.19 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detaliu meci |