MECI
20.09.22 | 1-a rundă | Sinja Kraus | Gergana Topalova | 6-4, 3-6, 6-2 | W60 Vrnjacka | Zgura |
STATISTICI MECI
Sinja Kraus | Gergana Topalova | |
Prima administrare % | 46/92 (50%) | 53/89 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/46 (48%) | 28/53 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 19/46 (41%) | 10/36 (28%) |
Break-ballurile câştigate | 10/15 (67%) | 8/14 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/89 (57%) | 51/92 (55%) |
Total puncte câştigate | 92/181 (51%) | 89/181 (49%) |
Greșeli duble | 8 | 6 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 1-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sinja Kraus | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sinja Kraus | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sinja Kraus vs. Gergana Topalova - meciuri reciproce
20.09.22 | 1-a rundă | Sinja Kraus | Gergana Topalova | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | W60 Vrnjacka | Zgura |
Sinja Kraus form & Gergana Topalova form
Sinja Kraus - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
27.01.24 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.24 Sfert de finală | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Indoor Hard | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.23 Finală | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - retragere | detaliu meci |
Gergana Topalova - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - retragere | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - retragere | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.23 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Saint - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | detaliu meci |