MECI
13.03.21 | Semifinală | Sohyun Park | Miriam Kolodziejova | 0-6, 6-4, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Sohyun Park | Miriam Kolodziejova | |
Prima administrare % | 68/104 (65%) | 50/58 (86%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/68 (57%) | 23/50 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/36 (39%) | 3/8 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 6/17 (35%) |
Puncte câştigate din returnare | 32/58 (55%) | 51/104 (49%) |
Total puncte câştigate | 85/162 (52%) | 77/162 (48%) |
Greșeli duble | 2 | 1 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sohyun Park | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sohyun Park | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-5 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sohyun Park | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sohyun Park vs. Miriam Kolodziejova - meciuri reciproce
13.03.21 | Semifinală | Sohyun Park | Miriam Kolodziejova | 0-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Sohyun Park form & Miriam Kolodziejova form
Sohyun Park - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - retragere | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Calificare | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - retragere | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finală | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - retragere | detaliu meci | |
21.07.23 Semifinală | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.23 Sfert de finală | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.23 a 2-a rundă | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Miriam Kolodziejova - ultimele meciuri
Linz - Indoor Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.22 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
08.09.22 a 2-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.09.22 1-a rundă | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
31.08.22 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.22 1-a rundă | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
30.06.22 a 2-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detaliu meci | |
28.06.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Rome - Zgura | ||||
18.05.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
07.05.22 Semifinală | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
06.05.22 Sfert de finală | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.05.22 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.22 1-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
12.04.22 Calificare | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | |
11.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
15.03.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.22 a 2-a rundă | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - retragere | detaliu meci | |
03.03.22 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
26.02.22 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci |