MECI
26.03.21 | Sfert de finală | Sohyun Park | Tara Wurth | 6-73, 6-2, 6-4 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Sohyun Park | Tara Wurth | |
Prima administrare % | 85/101 (84%) | 99/122 (81%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 46/85 (54%) | 49/99 (49%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/16 (44%) | 11/23 (48%) |
Break-ballurile câştigate | 9/26 (35%) | 6/13 (46%) |
Puncte câştigate din returnare | 62/122 (51%) | 48/101 (48%) |
Total puncte câştigate | 115/223 (52%) | 108/223 (48%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sohyun Park | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sohyun Park | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Sohyun Park | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Sohyun Park | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sohyun Park | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sohyun Park | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Tara Wurth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sohyun Park | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sohyun Park | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sohyun Park | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Tara Wurth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sohyun Park | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sohyun Park vs. Tara Wurth - meciuri reciproce
26.03.21 | Sfert de finală | Sohyun Park | Tara Wurth | 6-73, 6-2, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
19.03.21 | Sfert de finală | Tara Wurth | Sohyun Park | 4-6, 7-60, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
06.02.21 | Semifinală | Sohyun Park | Tara Wurth | 6-1, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Sohyun Park form & Tara Wurth form
Sohyun Park - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - retragere | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
10.09.23 Calificare | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
09.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - retragere | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
23.07.23 Finală | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - retragere | detaliu meci | |
21.07.23 Semifinală | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.07.23 Sfert de finală | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.07.23 a 2-a rundă | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-2, 6-1 | detaliu meci |
Tara Wurth - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
08.04.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.04.23 Semifinală | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.23 Sfert de finală | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detaliu meci |