MECI
08.04.19 | 1-a rundă de calif. | Stanislava Bobrovnikova | Sofia Sharonova | 7-65, 6-3 | W15 Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
24.05.03, 20 Vârsta
24.05.03, 20 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
24.04.00, 23 Vârsta
24.04.00, 23 Vârsta
Stanislava Bobrovnikova vs. Sofia Sharonova - meciuri reciproce
08.04.19 | 1-a rundă de calif. | Stanislava Bobrovnikova | Sofia Sharonova | 7-65, 6-3 | detaliu meci | W15 Shymkent | Zgura |
Stanislava Bobrovnikova form & Sofia Sharonova form
Stanislava Bobrovnikova - ultimele meciuri
W25 Almaty - Hard | ||||
24.08.21 Calificare | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tatyana Chsherbakova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.01.21 1-a rundă | vs. Beyda Baykal | 6-1, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.01.21 Calificare | vs. Lena Ruppert | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-1, 0-6, 6-10 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Eda Numanoglu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
13.10.19 Calificare | vs. Julia Helbet | 1-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Telavi - Zgura | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Irina Shchetinina | 4-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Iuliia Nikitina | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Tamari Chalaganidze | 5-7, 7-5, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mironova | 2-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Viktoriia Kalinina | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Mariya Krasakova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Sharonova | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.18 Calificare | vs. Coralie Garrigues | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
18.09.18 1-a rundă | vs. Valeriya Urzhumova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.09.18 Calificare | vs. Martha Merrill | 4-6, 6-1, 7-64 | detaliu meci |
Sofia Sharonova - ultimele meciuri
W15 Rancho - Hard | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Margaret Hui | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
19.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 7-5, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Eline Audenaert | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
28.05.19 Calificare | vs. Justyna Malatinska | 7-60, 6-4 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Magda Tomazani | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.05.19 Calificare | vs. Elina Nepliy | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Mariya Krasakova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kechko | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
10.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
29.10.18 Calificare | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.18 2-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 7-63, 5-7, 7-66 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
26.09.18 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.09.18 1-a rundă | vs. Tamara Cherkassova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
23.09.18 Calificare | vs. Olesya Nesterovich | 6-74, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 0-6, 6-76 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă | vs. Mariya Sinitsyna | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.09.18 Calificare | vs. Assel Tuzelbekova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Polina Goloputova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Blanca Puig Caballero | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Jounieh - Zgura | ||||
05.10.17 a 2-a rundă | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.17 1-a rundă | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Jounieh - Zgura | ||||
27.09.17 1-a rundă | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
21.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Lea Cutura | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
21.09.15 Calificare | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
07.09.15 1-a rundă de calif. | vs. Iva Krivic | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
31.08.15 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Phillips | 7-69, 3-6, 2-6 | detaliu meci |