MECI
24.11.21 | a 2-a rundă | Stephanie Wagner | Oceane Dodin | 4-1, - retragere | W25 Ortisei | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Stephanie Wagner | Oceane Dodin | |
Prima administrare % | 11/16 (69%) | 4/12 (33%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 5/11 (45%) | 0/4 (0%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/5 (80%) | 1/8 (13%) |
Break-ballurile câştigate | 2/4 (50%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 11/12 (92%) | 7/16 (44%) |
Total puncte câştigate | 20/28 (71%) | 8/28 (29%) |
Greșeli duble | 0 | 6 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanie Wagner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Stephanie Wagner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanie Wagner | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Stephanie Wagner vs. Oceane Dodin - meciuri reciproce
24.11.21 | a 2-a rundă | Stephanie Wagner | Oceane Dodin | 4-1, Oceane Dodin - retragere | detaliu meci | W25 Ortisei | Indoor Hard |
Stephanie Wagner form & Oceane Dodin form
Stephanie Wagner - ultimele meciuri
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
06.02.24 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 Calificare | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Oceane Dodin - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
24.03.24 a 3-a rundă | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.03.24 a 2-a rundă | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
Charleston - Hard | ||||
14.03.24 Sfert de finală | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 a 2-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.03.24 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
03.02.24 Semifinală | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
02.02.24 Sfert de finală | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 a 4-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.01.24 a 3-a rundă | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
04.01.24 Sfert de finală | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - retragere | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | detaliu meci | |
02.01.24 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
19.11.23 Finală | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | detaliu meci |