MECI
30.11.21 | 2-a rundă de calif. | Sylvie Zund | Eleanor Baglow | 7-64, 7-60 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Regatul Unit
24.02.02, 22 Vârsta
24.02.02, 22 Vârsta
Sylvie Zund vs. Eleanor Baglow - meciuri reciproce
30.11.21 | 2-a rundă de calif. | Sylvie Zund | Eleanor Baglow | 7-64, 7-60 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Sylvie Zund form & Eleanor Baglow form
Sylvie Zund - ultimele meciuri
W25 Mogi - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
17.11.23 Semifinală | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 Sfert de finală | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
13.08.23 Calificare | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - retragere | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.06.23 1-a rundă | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Eleanor Baglow - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.05.23 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.05.23 Sfert de finală | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.05.23 Calificare | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
22.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detaliu meci |