MECI
18.06.19 | Calificare | Sylvie Zund | Lena Ruppert | 6-3, 3-6, 10-7 | W15 Netanya | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Sylvie Zund vs. Lena Ruppert - meciuri reciproce
18.06.19 | Calificare | Sylvie Zund | Lena Ruppert | 6-3, 3-6, 10-7 | detaliu meci | W15 Netanya | Hard |
Sylvie Zund form & Lena Ruppert form
Sylvie Zund - ultimele meciuri
W25 Mogi - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
17.11.23 Semifinală | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 Sfert de finală | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
13.08.23 Calificare | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - retragere | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.06.23 1-a rundă | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Lena Ruppert - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.21 Finală | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
09.10.21 Semifinală | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.10.21 Sfert de finală | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Frederiksberg - Zgura | ||||
07.08.21 Semifinală | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.21 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detaliu meci | |
03.08.21 1-a rundă | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
02.08.21 Calificare | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
30.07.21 Sfert de finală | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.07.21 Calificare | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 Calificare | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
19.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.21 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detaliu meci |