MECI
06.12.20 | 1-a rundă de calif. | Tara Wurth | Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-1, 10-7 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tara Wurth vs. Ekaterina Ovcharenko - meciuri reciproce
06.12.20 | 1-a rundă de calif. | Tara Wurth | Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-1, 10-7 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Tara Wurth form & Ekaterina Ovcharenko form
Tara Wurth - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
08.04.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.04.23 Semifinală | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.23 Sfert de finală | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Ekaterina Ovcharenko - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
29.08.23 Calificare | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detaliu meci |