MECI
29.01.20 | 1-a rundă | Tara Wurth | Marina Yudanov | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Tara Wurth | Marina Yudanov | |
Prima administrare % | 37/58 (64%) | 41/51 (80%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/37 (68%) | 18/41 (44%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/21 (48%) | 5/10 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 5/9 (56%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/51 (55%) | 23/58 (40%) |
Total puncte câştigate | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Greșeli duble | 1 | 2 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Tara Wurth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tara Wurth | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
Tara Wurth | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Marina Yudanov | |
Tara Wurth | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tara Wurth | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tara Wurth vs. Marina Yudanov - meciuri reciproce
29.01.20 | 1-a rundă | Tara Wurth | Marina Yudanov | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Tara Wurth form & Marina Yudanov form
Tara Wurth - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
08.04.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.04.23 Semifinală | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.23 Sfert de finală | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Marina Yudanov - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
15.09.20 1-a rundă | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - retragere | detaliu meci | |
12.09.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
12.03.20 a 2-a rundă | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.20 1-a rundă | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.02.20 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.20 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.01.20 Sfert de finală | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.01.20 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.12.19 Semifinală | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.12.19 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
30.10.19 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
20.09.19 Sfert de finală | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
17.09.19 1-a rundă | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.19 Finală | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detaliu meci |