MECI
17.01.21 | 1-a rundă de calif. | Tara Wurth | Nana Kawagishi | 6-4, 7-5 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tara Wurth vs. Nana Kawagishi - meciuri reciproce
17.01.21 | 1-a rundă de calif. | Tara Wurth | Nana Kawagishi | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Tara Wurth form & Nana Kawagishi form
Tara Wurth - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
08.04.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.04.23 Semifinală | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.23 Sfert de finală | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Nana Kawagishi - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Remika Ohashi | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Yujin Kim | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-3, 5-7, 1-4, - Nana Kawagishi - retragere | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Xichen Zhao | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Elina Nepliy | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Calificare | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 7-67, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Marie Vogt | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
16.01.24 Calificare | vs. Francesca Pace | 7-62, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Margaux Komano | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.01.24 Semifinală | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.01.24 Sfert de finală | vs. Angelica Raggi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Eva Marie Voracek | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Yufei Ren | 5-7, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Honoka Kobayashi | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Ayano Shimizu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Suzuho Oshino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Sunam Jeong | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Yidi Yang | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Kisa Yoshioka | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Kayo Nishimura | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Kamonwan Yodpetch | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci |