MECI
10.02.21 | 1-a rundă | Tara Wurth | Nika Radisic | 6-1, 3-2, - retragere | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Tara Wurth | Nika Radisic | |
Prima administrare % | 38/51 (75%) | 16/33 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/38 (68%) | 6/16 (38%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/13 (46%) | 9/17 (53%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 1/10 (10%) |
Puncte câştigate din returnare | 18/33 (55%) | 19/51 (37%) |
Total puncte câştigate | 50/84 (60%) | 34/84 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tara Wurth | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-1 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tara Wurth | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Nika Radisic | |
0-0 | ||
- retragere |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tara Wurth vs. Nika Radisic - meciuri reciproce
10.02.21 | 1-a rundă | Tara Wurth | Nika Radisic | 6-1, 3-2, Nika Radisic - retragere | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
04.02.21 | a 2-a rundă | Tara Wurth | Nika Radisic | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Tara Wurth form & Nika Radisic form
Tara Wurth - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Semifinală | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
06.02.24 Calificare | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
19.04.23 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
08.04.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
07.04.23 Semifinală | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
06.04.23 Sfert de finală | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
04.04.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detaliu meci | |
W25 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detaliu meci |
Nika Radisic - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - retragere | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Calificare | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci |