MECI
21.09.19 | Semifinală | Tena Lukas | Amina Anshba | 6-3, 6-4 | W25 Podgorica | Zgura |
STATISTICI MECI
Tena Lukas | Amina Anshba | |
Prima administrare % | 32/53 (60%) | 43/62 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/32 (66%) | 20/43 (47%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/21 (38%) | 7/19 (37%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/62 (56%) | 24/53 (45%) |
Total puncte câştigate | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Greșeli duble | 2 | 0 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Tena Lukas | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Amina Anshba | |
0-0 | ||
Tena Lukas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Amina Anshba | |
0-0 | ||
Tena Lukas | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Amina Anshba | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Amina Anshba | |
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Tena Lukas | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Amina Anshba | |
Tena Lukas | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-4 | Amina Anshba | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tena Lukas vs. Amina Anshba - meciuri reciproce
19.04.23 | a 2-a rundă | Tena Lukas | Amina Anshba | 6-4, 6-3 | detaliu meci | W60 Koper | Zgura |
15.02.22 | 1-a rundă | Tena Lukas | Amina Anshba | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W25 Antalya | Zgura |
21.09.19 | Semifinală | Tena Lukas | Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Podgorica | Zgura |
Tena Lukas form & Amina Anshba form
Tena Lukas - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detaliu meci |
Amina Anshba - ultimele meciuri
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
23.02.24 a 2-a rundă | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.24 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
13.11.23 1-a rundă | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.11.23 Calificare | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
15.10.23 Calificare | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Perigueux - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
19.05.23 Sfert de finală | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | detaliu meci |