MECI
30.07.19 | 1-a rundă | Tena Lukas | Lara Schmidt | 6-4, 7-5 | W25+H Bad | Zgura |
STATISTICI MECI
Tena Lukas | Lara Schmidt | |
Prima administrare % | 45/77 (58%) | 42/71 (59%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 27/45 (60%) | 22/42 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/32 (34%) | 10/29 (34%) |
Break-ballurile câştigate | 7/12 (58%) | 5/9 (56%) |
Puncte câştigate din returnare | 39/71 (55%) | 39/77 (51%) |
Total puncte câştigate | 77/148 (52%) | 71/148 (48%) |
Greșeli duble | 9 | 6 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Tena Lukas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tena Lukas | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Lara Schmidt | |
6-4 |
2 | ||
Tena Lukas | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
0-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 3-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Tena Lukas | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Lara Schmidt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tena Lukas | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-15 | ||
Tena Lukas | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40 | ||
6-5 | Lara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tena Lukas vs. Lara Schmidt - meciuri reciproce
30.07.19 | 1-a rundă | Tena Lukas | Lara Schmidt | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W25+H Bad | Zgura |
Tena Lukas form & Lara Schmidt form
Tena Lukas - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detaliu meci |
Lara Schmidt - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - retragere | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
09.07.23 Finală | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
08.07.23 Semifinală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - retragere | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detaliu meci |