MECI
22.09.19 | Finală | Tena Lukas | Marina Melnikova | 6-4, 7-5 | W25 Podgorica | Zgura |
STATISTICI MECI
Tena Lukas | Marina Melnikova | |
Prima administrare % | 37/66 (56%) | 54/71 (76%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/37 (62%) | 31/54 (57%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/29 (55%) | 3/17 (18%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 4/12 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 37/71 (52%) | 27/66 (41%) |
Total puncte câştigate | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tena Lukas | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tena Lukas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
Tena Lukas | 3-2 | |
4-3 | Marina Melnikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
4-4 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tena Lukas | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Marina Melnikova | |
Tena Lukas | 2-1 | |
2-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Tena Lukas | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tena Lukas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tena Lukas | 5-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-5 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tena Lukas | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tena Lukas vs. Marina Melnikova - meciuri reciproce
22.09.19 | Finală | Tena Lukas | Marina Melnikova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | W25 Podgorica | Zgura |
Tena Lukas form & Marina Melnikova form
Tena Lukas - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 Finală | vs. Polona Hercog | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.24 Sfert de finală | vs. Rositsa Dencheva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.02.24 Semifinală | vs. Tara Wurth | 0-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Popovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Francesca Curmi | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Diane Parry | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 7-63, 7-67 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 7-64, 6-3 | detaliu meci |
Marina Melnikova - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 Calificare | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci |