MECI
05.11.20 | a 2-a rundă | Valentina Ryser | Jana Kolodynska | 6-4, 2-6, 7-5 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Valentina Ryser | Jana Kolodynska | |
Prima administrare % | 52/97 (54%) | 54/89 (61%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 36/52 (69%) | 43/54 (80%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 26/45 (58%) | 16/35 (46%) |
Break-ballurile câştigate | 3/7 (43%) | 3/11 (27%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/89 (34%) | 35/97 (36%) |
Total puncte câştigate | 92/186 (49%) | 94/186 (51%) |
Greșeli duble | 5 | 2 |
ași | 1 | 7 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valentina Ryser | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valentina Ryser | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Valentina Ryser | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentina Ryser | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentina Ryser | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Valentina Ryser | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valentina Ryser | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valentina Ryser | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Valentina Ryser | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentina Ryser | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Valentina Ryser | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valentina Ryser | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Valentina Ryser vs. Jana Kolodynska - meciuri reciproce
02.03.21 | 1-a rundă | Jana Kolodynska | Valentina Ryser | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
05.11.20 | a 2-a rundă | Valentina Ryser | Jana Kolodynska | 6-4, 2-6, 7-5 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Valentina Ryser form & Jana Kolodynska form
Valentina Ryser - ultimele meciuri
W50+H Calvi - Hard | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Croissy - Indoor Hard | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Suzan Lamens | 1-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 7-67, 3-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
08.02.24 Sfert de finală | vs. Katy Dunne | 5-7, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
07.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Gillan | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
21.01.24 Finală | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
20.01.24 Semifinală | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.01.24 Sfert de finală | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Bronte Murgett | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-65, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă | vs. Hina Inoue | 7-68, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-61, 7-5 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.11.23 Calificare | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
05.11.23 Finală | vs. Elena Malygina | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
04.11.23 Semifinală | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 6-2 | detaliu meci |
Jana Kolodynska - ultimele meciuri
Rouen - Zgura | ||||
13.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Boca - Zgura | ||||
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Ema Burgic Bucko | 4-6, 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
Bogota - Zgura | ||||
30.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Elvina Kalieva | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Midland - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - retragere | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Calificare | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Calificare | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
20.08.23 Finală | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
19.08.23 Semifinală | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
18.08.23 Sfert de finală | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | detaliu meci |