MECI
02.01.22 | 1-a rundă de calif. | Valeria Koussenkova | Tania Munteanu | 6-4, 6-2 | W25 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Spania
05.05.95, 28 Vârsta
15208 $
05.05.95, 28 Vârsta
15208 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Romania
11.10.02, 21 Vârsta
11.10.02, 21 Vârsta
Valeria Koussenkova vs. Tania Munteanu - meciuri reciproce
02.01.22 | 1-a rundă de calif. | Valeria Koussenkova | Tania Munteanu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | W25 Monastir | Hard |
Valeria Koussenkova form & Tania Munteanu form
Valeria Koussenkova - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ornella De Fazio | 6-4, 1-6, 3-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Britney Chiu | 7-65, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Arina Bulatova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Mansi Vadyala | 7-63, 0-6, 9-11 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 2-6, 10-12 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Cassidy | 6-4, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 Calificare | vs. Nina Danisova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Stella Remander | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Bossi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Elena Grekul | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Victoria Flores | 3-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Nelise Verster | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Katie Dyson | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
05.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Pedone | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Marie Villet | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Patricia Grigoras | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
04.07.23 Calificare | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-4, 6-3 | detaliu meci |
Tania Munteanu - ultimele meciuri
W15 Sibenik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.07.23 Calificare | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
10.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Calificare | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
31.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.09.22 1-a rundă | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.22 Calificare | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Brasov - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Split - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | detaliu meci |