Turcia
13.08.05, 18 Vârsta
13.08.05, 18 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Eda Numanoglu vs. Valeriya Olyanovskaya - meciuri reciproce
nu a fost găsit nici un meci |
Eda Numanoglu form & Valeriya Olyanovskaya form
Eda Numanoglu - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Koprivova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.12.22 1-a rundă | vs. Simona Ogescu | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.21 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.20 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Miray Konar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Cemre Anil | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Honoka Kobayashi | - | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Mascenikova | 6-2, 5-7, 6-10 | detaliu meci |
Valeriya Olyanovskaya - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - retragere | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |