MECI
18.01.21 | 2-a rundă de calif. | Valeriya Olyanovskaya | Giuseppina Miccio | 6-2, 7-5 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
05.02.00, 24 Vârsta
05.02.00, 24 Vârsta
Valeriya Olyanovskaya vs. Giuseppina Miccio - meciuri reciproce
18.01.21 | 2-a rundă de calif. | Valeriya Olyanovskaya | Giuseppina Miccio | 6-2, 7-5 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Valeriya Olyanovskaya form & Giuseppina Miccio form
Valeriya Olyanovskaya - ultimele meciuri
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Petange - Indoor Hard | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
17.09.23 Finală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.23 Semifinală | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.23 Sfert de finală | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.23 Calificare | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - retragere | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Giuseppina Miccio - ultimele meciuri
W15 L'aquila - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.21 1-a rundă | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Onal | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
02.11.20 Calificare | vs. Tea Lukic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Covi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
09.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Destinee Martins | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Roberta Lodi Pasini | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Bagnatica - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Palmela - Hard | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
13.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
31.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Juliette Bastin | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Stoerbrauck | 0-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Caserta - Zgura | ||||
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Testa | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Sezze - Zgura | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Arianna Capogrosso | 7-5, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Caserta - Zgura | ||||
16.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 0-6 | detaliu meci |